Aplikacja webowa Kraków

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe (aplikacje webowe, ang. web application) charakteryzujące się zarówno wysoką użytecznością, niezawodnością i szybkością, jak również użyciem najnowszej technologii i współczesnych trendów budowy aplikacji www. Każda nasza autorska aplikacja webowa umożliwia łatwy dostęp z każdego urządzenia podłączonego do Internetu, nie wymaga aktualizacji po stronie użytkownika, zapewnia bezpieczeństwo danych w razie awarii sprzętu oraz daje możliwość dalszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności. W mieście Kraków aplikacje internetowe cieszą się dużą popularnością. Trend ten widać również w innych polskich miejscowościach (np. w Warszawie, w Katowicach czy we Wrocławiu) oraz w innych miejscach na świecie. Aplikacje webowe to bowiem znacznie bardziej zaawansowane strony internetowe tworzone na zamówienie i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. To przyszłość, którą tworzymy.

Co to jest aplikacja webowa?

Jaka jest definicja aplikacji webowej (ang. web application)? Aplikacja webowa (również: aplikacja internetowa, aplikacja www) to aplikacja, która jest uruchamiana w przeglądarce internetowej dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Innymi słowy, jest to program komputerowy stworzony przez software house, który osadzony na serwerze (hostingu) pośredniczy za pomocą przeglądarki w komunikacji między serwerem a użytkownikiem (precyzyjniej: hostem użytkownika komputera).

Niezwykle istotnym faktem jest to, że aplikacja dostarcza użytkownikowi jakąś konkretną usługę. Użytkownik nie otrzymuje wyłącznie samego contentu (treści i grafik). Aplikacja ma charakter interaktywny, czyli umożliwia wysyłanie formularzy, granie, czy obsługę narzędzi z poziomu przeglądarki internetowej.

Aplikacja webowa a strona internetowa - różnice

Aplikacja webowa i strona internetowa to choć na pierwszy rzut oka podobne rozwiązania programistyczne, to w rzeczywistości dwa różne twory. Co różni aplikacje internetowe od stron internetowych?

Celowość powstania

Strona internetowa ma charakter informacyjny, natomiast aplikacja webowa ma charakter interaktywny. Innymi słowy, na stronie internetowej znajdują się wyłącznie „suche fakty”. Można przeczytać tekst oraz obejrzeć grafikę lub film. Nie ma możliwości dodania komentarza, rezerwacji biletu, zapłaty za przedmiot, zarejestrowania konta użytkownika czy dopisania się do newslettera. Wymienione funkcjonalności to cechy aplikacji internetowych.

Użyta technologia

Z punktu widzenia programistycznego, budowa strony internetowej obejmuje wykorzystanie wyłącznie HTML i CSS. Przy korzystaniu z innych technologii, mamy już do czynienia z aplikacją webową. Do stworzenia aplikacji internetowych wykorzystuje się różnego rodzaju mechanizmy, wśród których po stronie klienta należy wskazać: JavaScript, Aplet Javy, AJAX; a po stronie serwera: PHP, CGI, JSP, ASP.NET, ISAPI, Node.js, React.js.

 

Zalety aplikacji webowych

Zalety aplikacji webowych nie stanowią zamkniętego kręgu. Jest ich naprawdę wiele. Do najważniejszych zalet aplikacji webowych należy zaliczyć:

  • łatwy dostęp wynikający z możliwości korzystania z aplikacji www z dowolnego urządzenia z dostępem Internetu.
  • bezpieczeństwo w razie awarii sprzętu, które jest nierozerwalnie związane z lokalizacją plików i baz danych (na serwerze / w chmurze).
  • brak konieczności przeprowadzania aktualizacji oprogramowania przez użytkownika. Cały proces aktualizacji aplikacji webowych leży po stronie właściciela.
  • funkcjonalność umożliwiająca przekształcenie użytkownika strony w klienta, a tym samym przekładająca się na wzrost ilości klientów i w konsekwencji wzrost sprzedaży.
  • zwiększenie wydajności oraz przyspieszenie procesów firmowych dzięki zastosowaniu rozwiązań programistycznych nastawionych na automatyzację powtarzalnych procesów oraz generowanie raportów i statystyk w dowolnej formie i rozszerzeniu.

Przykłady aplikacji webowych

Jako firma tworząca aplikacje internetowe mamy świadomość, jak ważny jest dobór odpowiedniego serwera, technologii i rozwiązań do planowanej funkcjonalności aplikacji webowej. Naszą misją jest pomoc w osiąganiu celów naszych klientów. Dostarczane przez nas aplikacje www stanowią różnego rodzaju systemy wspomagające (CRM), sklepy internetowe,  landing page oraz innego rodzaju aplikacje webowe ułatwiające jak najszybsze i jak najprostsze osiągnięcie upragnionych celów.

Nasze aplikacje internetowe, począwszy od tych najprostszych do tych bardzo skomplikowanych, wspierają: wzrost sprzedaży, wzrost ilości klientów oraz zwiększenie wydajności wraz z przyspieszeniem procesów firmowych, a przez to i obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Tworzymy aplikacje webowe w określonym czasie, zakresie i budżecie. Zawsze wywiązując się w 100% ze zlecenia.

strony na wordpress aplikacja webowa Kraków

Strony na WordPress

Dostarczamy strony internetowe oparte o popularne Systemy Zarządzania Treścią (CMS), zwłaszcza WordPress. Wyposażone są w dedykowaną funkcjonalność, której nie dostarczają ogólnodostępne wtyczki i motywy. 

landing page aplikacja webowa kraków

Landing page

Tworzymy landingi (ang. langing page) oparte o znane systemy landingów oraz własne, autorskie rozwiązania dające jeszcze większe możliwości dostosowania do potrzeb naszych klientów.

landing page aplikacja webowa kraków
sklepy internetowe aplikacje internetowe kraków

Sklepy internetowe

Tworząc rozwiązanie eCommerce w postaci dedykowanego sklepu internetowego gwarantujemy duże możliwości dostosowania do potrzeb klienta. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu skomplikowanych systemów rabatowych, podpinania systemów płatności umożliwiających płatność ratalną, cykliczną, w obcej walucie, integracji z innymi systemami oraz wdrażania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Nasze internetowe aplikacje ecommerce są funkcjonalne i poprawiają wrażenia (UX) klientów naszych klientów.

dedykowany crm aplikacje webowe

CRM

Dedykowane CRMy w łatwy i szybki sposób pomagają dotrzeć do każdego klienta. Dbamy o to, aby nasze aplikacje webowe w zakresie CRM posiadały m.in.: intuicyjny interfejs, kontrolę dostępu, walidację wprowadzanych danych na bieżąco, generowanie automatycznych raportów i statystyk, zapewniały bezpieczeństwo danych oraz możliwość dostępu z dowolnego miejsca na świecie (praca zdalna).

dedykowany crm aplikacje webowe

Aplikacja webowa - komu zlecić?

Zapytaj o zakres i wycenę aplikacji webowej

Zawodowo tworzymy proste i zaawansowane aplikacje webowe. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt aplikacji internetowej. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zakresu naszej współpracy!