Aplikacje mobilne Kraków

Tworzymy aplikacje mobilne na Android i iOS

Jedną z naszych specjalizacji jest tworzenie aplikacji mobilnych (aplikacji na telefony). Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na Android i iOS (urządzenia Apple) korzystając z technologii React Native.

Projektowanie aplikacji mobilnych to od kilku lat stały element naszej oferty. Obejmuje nie tylko poznawanie potrzeb naszych klientów, określanie funkcjonalności i szkicowanie designu, ale również poszukiwanie najlepszych rozwiązań umożliwiających sprawne i komfortowe wykorzystywanie aplikacji mobilnej przez jej docelowych użytkowników.

Kompleksowa oferta na aplikacje mobilne jest kierowana głównie do firm z Krakowa i innych dużych ośrodków miejskich, którym zależy na rozwoju i usprawnieniu działania. Naszymi klientami są również organizacje trzeciego sektora oraz podmioty administracji państwowej.

Wysoka jakość naszych usług, w połączeniu z bogatym doświadczeniem we wdrażaniu dedykowanych aplikacji mobilnych, kreatywnością i stosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiają, że każda aplikacja mobilna którą wdrożyliśmy, idealnie odpowiada na zapotrzebowanie naszych klientów.

Co to jest aplikacja mobilna?

Aplikacja mobilna (ang. mobile software, mobile application) to oprogramowanie, które działa na urządzeniach mobilnych, czyli dedykowane oprogramowanie na telefony komórkowe, smartfony, palmtopy i tablety. Aplikacje mobilne tworzone są na systemy operacyjne, najczęściej na Android, iOS oraz na urządzenia z systemem Windows.

Zdumiewające tempo przyrostu różnego rodzaju aplikacji mobilnych wynika ze zmieniających się trendów i sposobów korzystania z Internetu. Nie trudno zauważyć, że w codziennym życiu komputery osobiste idą powoli w odstawkę. Jeszcze kilka lat temu każdy chciał mieć w domu komputer, który był jego oknem na świat. Większość witryn internetowych, programów i aplikacji było obsługiwane wyłącznie przez przeglądarki, które mogliśmy uruchomić na komputerze. Z czasem jednak urządzenia mobilne zaczęły wypierać komputery do tego stopnia, że wiele osób zrezygnowało z posiadania komputera osobistego w domu, zwłaszcza jeśli na co dzień pracują przy komputerze służbowym.

Sprzyja temu możliwość przeniesienia większości potrzebnych nam treści do telefonów czy tabletów, a to wszystko przez aplikacje mobilne. Dzięki nim strona naszego kursu internetowego czy ulubionego sklepu jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Dosłownie! W końcu kto dziś porusza się gdziekolwiek bez telefonu komórkowego?

Zalety aplikacji mobilnych

Główne zalety aplikacji mobilnych to:
  • prostota pobrania aplikacji ze sklepu z aplikacjami mobilnymi (Google Play, iStore, Windows Store) niezależnie od systemu na jakim oparte jest nasze urządzenie.
  • wysoka dostępność. Aplikacje mobile działają wszędzie, gdzie tylko jest połączenie z Internetem (część aplikacji działa również w trybie offline).
  • możliwość personalizowania zakupów, wyników, kursów itp.
  • otrzymywanie przypomnień, powiadomień, wiadomości push, które przypominają użytkownikom o aplikacji.
  • możliwość działania aplikacji w tle, dzięki czemu użytkownik ma jeszcze bardziej przyspieszony i ułatwiony dostęp do swoich zasobów.
  • format dopasowany do indywidualnych urządzeń (nie przeszkadza np. rozmiar wyświetlacza).
  • możliwość integrowania aplikacji między sobą (np. przekierowanie z aplikacji sklepu do aplikacji banku w celu dokonania płatności).

Aplikacje mobilne na Android

Tworzenie aplikacji mobilnych na Android wymaga stworzenia nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również pasji. Tego mamy pod dostatkiem!

Aplikacje mobile na Android od BW dev to aplikacje stworzone na system operacyjny Android dostarczany przez Google wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania i technologie w celu spełnienia oczekiwań klientów i użytkowników urządzeń mobilnych.

Każda aplikacja mobilna na Android autorstwa naszych programistów cechuje się unikalnym i jednocześnie przyjaznym interfejsem graficznym, logicznym i intuicyjnym układem funkcjonalności sprzyjającemu łatwości korzystania z aplikacji, jak również niezawodnością i zachwycającą szybkością działania.

Aplikacje mobilne na iOS

Aplikacje mobilne na iOS tworzone są z myślą o użytkownikach telefonów, tabletów i innych urządzeń marki Apple.

Każda nasza aplikacja mobilna na iOS jest nie tylko niezawodna i intuicyjna, ale również i szybko działająca oraz umożliwiająca realizację zakładanych celów biznesowych. 

Tworząc aplikacje na system iOS realizujemy w sposób kompleksowy wyznaczone założenia projektu, jednocześnie wykazując się zrozumieniem tematu poprzedzonym szczegółowym researchem oraz gwarantując dotrzymanie ustalonego terminu i uzyskanie pełnego wsparcia w zakresie utrzymania i rozwoju aplikacji w przyszłości. 

Firma tworząca aplikacje mobilne w Krakowie

Zapytaj o zakres i wycenę aplikacji mobilnych

Zajmujemy się zawodowo tworzeniem aplikacji mobilnych działających jednocześnie na urządzeniach działających w oparciu o systemy Android i iOS. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania możliwości nawiązania wzajemnej i owocnej współpracy biznesowej.